Turnaj sa hrá podľa platných medzinárodných pravidiel IFF.

2. vzájomný zápas,
  3. vyšší rozdiel skóre,
  4. vyšší počet strelených gólov,
  5. dodatočné nájazdy.
  • v prípade rovnosti bodov 3 tímov sa poradie určí v mini tabuľke zostavenej zo vzájomných zápasov týchto tímov. Na určenie poradia v mini tabuľke sa uplatnia pravidlá opísané vyššie,
  • ak o poradí nerozhodne ani mini tabuľka vzájomných zápasov, poradie sa určí v kompletnej tabuľke,
  • ak ani po aplikovaní všetkých vyššie uvedených krokov nebude možné určiť poradie v skupine, rozhodovať bude eliminácia v samostatných nájazdoch. Pravidlá eliminácie určí na mieste organizátor turnaja.

Hrací systém play-off

Hrací čas:

2x15 min. hrubý čas, posledné tri minúty druhého polčasu čistý čas. Prestávka medzi polčasom je 3 minúty. Time-out je povolený v trvaní 30 sekúnd. V prípade nerozhodného stavu po skončení riadneho hracieho času nasledujú 3 nájazdy. Ak aj po 3 nájazdoch bude stav vyrovananý, postupuje sa systémom "rýchla smrť".

Súpiska:

Každý tím musí najneskôr do začiatku turnaja vyplniť súpisku hráčov. K stretnutiu môžu nastúpiť iba hráči uvedení na odovzdanej súpiske. Hráči musia byť počas zápasov viditeľne označení identifikačným náramkom turnaja, ktorý tím dostane pri registrácií. Po odohraní prvého zápasu na turnaji už nemôže byť súpiska doplnená.

Zápis zo stretnutia:

Priebeh každého zápasu bude zaznamenaný v zápise o stretnutí (buď v oficiálnom zápise používanom v celoštátnych súťažiach SZFB alebo v zápise pripravenom pre účely turnaja).

Čakacia doba:

Maximálne 5 minút po oficiálnom začiatku zápasu. Ak sa tím (timy) v stanovenom čase nedostaví k zápasu, zápas bude kontumovaný v pomere 0:3 v neprospech chýbajúceho družstva.